Pronájem lodí

Nebudeme Vám namlouvat, že pronajímáme nejlepší a naprosto spolehlivé lodě. Za těch 25 let co v této branži děláme by to byla pouze nepravdivá informace.

Nabízíme lodě stejné jako všichni ostatní, nové, staré, dražší i levnější a s tím související rizika i výhody. Za čtvrt století máme svoje stálé zákazníky, kterým jsme vděční za jejich přízeň a právě díky nim přicházejí i zákazníci noví.

Snažíme se o individuální přístup, zajištění nestandardních podmínek co se týče termínů nástupu a dalších služeb spojených s pobytem na lodi.

Netlačíme charterové firmy s cenou dolů, protože sami lodě provozujeme a víme, že je to drahá záležitost, která musí být ekonomicky životaschopná.

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou renomovaných charterových firem po celém světě. Řadu z nich známe osobně.

V případě, že nenajdete prostřednictvím našeho vyhledávače Vámi požadovaný typ lodě, kontaktujte nás.

Kromě běžných lodí zajišťujeme i jachty pro delší přeplavby a regaty (Rolex middle sea race, Marmaris Sailing Week, Jabuka, …)

V kategorii megajachet Vám můžeme prostřednictvím společnosti OCEAN Independence zajistit luxusní jachty v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

Dovolená na námořní plachetnici nebo motorové jachtě Vám umožní poznat skutečné moře, klidné i dravé, se všemi přírodními krásami, které jsou jinou cestou než po mořské hladině nedostupné. Objevíte čarokrásné ostrovy s prastarými kamennými stavbami, piniovými háji a pláněmi vonících travin krčících se pod neúprosnými paprsky jižního slunce.

 Jde o aktivní způsob odpočinku, při kterém sami rozhodujete o průběhu celé Vaší dovolené.

Už nemusíte trávit dny na přeplněných plážích. Je konec časovým rozvrhům přímořských hotelů. Nastává dovolená, kterou si plánujete sami, plná klidu a pohody, nebo také sportovního vyžití a adrenalinu.

Můžete prožít nikým nerušené večery v opuštěných zátokách a čerpat další sílu z kouzla přírody, mořského vzduchu, nekonečného klidu a ticha. Také večeře připravené z vlastních úlovků v ohništích na břehu nebo útulné kuchyňce v podpalubí, zůstanou pro Vás jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Můžete si také pochutnat na řadě výtečných krajových specialit a kvalitních jižních vín v typických rybářských vesničkách s úzkými uličkami a zapadlými hospůdkami.

Během dne se můžete koupat a potápět v křišťálově čisté vodě v civilizací zapomenutých zátokách nebo prostě jen tak lenošit a vychutnávat dovolenou plnými doušky.

Námi provozované lodě jsou tovární výroby, vybavené dle předpisů zemí, ve kterých plují. Lodě nad 10 m délky již nabízejí komfortní pobyt pro 4 - 6člennou posádku. K zařízení těchto lodí patří kompletně vybavená kuchyňka, lednička, 1-2 WC se sprchovým koutem s teplou vodou, ložní prádlo, nafukovací člun, záchranné prostředky a samozřejmě veškeré pomůcky a přístroje potřebné k navigaci, včetně satelitních navigačních přístrojů. Plachetnice jsou vybaveny naftovými motory vyvinutými speciálně pro použití na lodích, které vynikají zejména bezporuchovým chodem a nízkou spotřebou. Většina lodí je nových nebo zánovních s pravidelnou kontrolou a servisem.

Podmínkou uskutečnění takové dovolené je vlastnictví průkazu opravňujícího k vedení rekreačního plavidla na moři a povinnost jednoho člena posádky vlastnit oprávnění k používání námořní radiostanice. Zájemcům, kteří tuto podmínku nesplňují, nabízíme možnost vedení jachty zkušeným kapitánem, který se postará o bezpečný průběh celé plavby a v případě zájmu zasvětí celou posádku do problematiky ovládání lodě.

Vzhledem k pořizovacím cenám, které u těchto lodí dosahují několikamilionových částek, nákladům na provoz a údržbu se pronájem stal nejběžnějším a finančně nejschůdnějším způsobem, jak trávit volný čas na těchto bílých krasavicích. Neváhejte a vyzkoušejte si i vy tento jedinečný způsob dovolené.