Prodej motorových lodí

Naše firma je autorizovaným prodejcem pro Českou a Slovenskou republiku motorových jachet SEALINE a FJORD vyráběných loděnicí HANSE GROUP.

V případě zájmu o jiný typ motorových lodí Vám můžeme nabídnout kompletní služby při výběru lodě včetně její registrace, pojištění a dovybavení.

Vzhledem ke spolupráci se zástupci loděnic LINSEN, DE DRAIT, SELENE, ATLANTIC, QUICK SILVER, ELAN, BAVARIA, JEANNEAU, BENETEAU a mnohých dalších Vám můžeme nabídnout jak nové tak i použité motorové jachty uvedených výrobců.

Podílové vlastnicví lodí:

Těm, kteří nevyužijí svoji loď celoročně můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.

Pokud máte zájem o novou nebo použitou motorovou loď pošlete nám Vaše požadavky.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.