Lodní přívěsy

Začátky naší firmy, před 25-ti lety, jsou spojeny právě s výrobou přívěsů na přepravu lodí. Následně jsme obhájili zastoupení rakouského výrobce, firmy PONGRATZ a dnes Vám můžeme nabídnout kvalitní český přívěs vyrobený firmou R.H.C.

Přívěsy jsou celozinkované, vyrobené na zakázku pro konkrétní plavidlo.

Variabilní provedení veškerých podpěrných prvků a hlavních částí přívěsu umožňuje optimální nastavení vzhledem k profilu trupu a těžišti lodě.

Přívěsy je možno dodat i v provedení pro přepravu kýlových plachetnic. Alternativně může být vybaven odnímatelným stativem, který je možno použít samostatně k zimnímu uložení plachetnice.

Veškeré příslušenství je volitelné dle Vašich požadavků.

Vzhledem k množství doplňků jsou cenové nabídky zpracovávány individuelně pro konkrétní typ a výbavu přívěsu.

V případě Vašeho zájmu jsme Vám k dispozici.


Lodní přívěsy

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.