Sealine

Využijte výhodné ceny motorových člunů SEALINE.
S novou modelovou řadou pro období 2021/2022 loděnice Hanse přichází i se speciální cenovou nabídkou, která zahrnuje všechny modely motorových člunů SEALINE a je určena těm, kteří plánují objednat novou loď na sezónu 2022.

Při včasném objednání lze při využití této nabídky ušetřit až 44.912,- EUR v případě modelu SEALINE S430.

Nabídka je časově omezena.

 

SEALINE má aktuálně v nabídce šest typů lodí v délkách 33, 38, 45 a 53 stop ve sportovním provedení s posuvnou střechou, ale i variantu s flybridge.

Na čtyřistapadesátce zaujme na první pohled prostorný kokpit s jedinečným elektronicky ovládaným sezením, který se stisknutím tlačítka proměňuje ve velkorysý relaxační a jídelní prostor pro osm osob. Z dalších vymožeností můžeme vyjmenovat obrovskou otevírací střechu, prostornou hydraulickou záďovou plošinu nebo výkonné IPS motory Volvo Penta.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@tpscentrum.cz

Oficiální stránky naleznete na www.sealine.com

Podílové vlastnictví lodí:

Těm, kteří zvažují koupi nové lodě a nevyužijí ji celoročně, můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.


Tiskové zprávy

SEALINE F 380 - Profil YR 2_2015.pdf
SEALINE C330 - Lodě Yacht 3_2015.pdf
SEALINE 7530 - Novinky YR 7_2015.pdf

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.