Moody

Tradice loděnice Moody sahá až do druhé poloviny 19. století. Ve světě jachtingu se jedná o jednu z nejstarších značek. Pravidlem loděnice vždy bylo, a je tomu tak i nadále, použití nejkvalitnějších materiálů a nejlepších řemeslníků. Tímto přístupem Moody získala respekt mezi náročnými jachtaři. V roce 2007 značku převzal jeden z největších výrobců jachet na světě Hanse Yachts AG a přidal tak luxusní řadu ke své standardní produkci.

Od roku 1981 spolupracuje Moody s vynikajícím designérem megajachet Billem Dixonem. Produktem spolupráce jsou dnes dvě výrobní řady Aft Cockpit a Decksaloon. První z nich navazuje na starou loďařskou tradici a eleganci, druhá kombinuje osvědčené prvky s inovativním přístupem.

Řada Aft Cockpit nabízí elegantní jachty klasických nestárnoucích tvarů. Rovná nástavba, opačně skloněná záď, kombinace přírodního teaku a leštěného mahagonu, oválná okénka a velká porce nerezu na palubě, odkazují na zlatý věk lodního designu. Stejnou inspiraci nezapře ani bohatě zařízený interiér, kombinující tmavý leštěný mahagon se světlou kůží.

Decksaloon přichází naopak s moderními prvky, které mnozí jachtaři na jiných lodích postrádají. Hlavním lákadlem je vysoký Decksaloon , který spojuje klady salónu jednotrupé jachty s výhodami, které najdeme jen v rozměrných obývacích prostorech katamaranů. Salón dává posádce možnost skloubení pobytu uvnitř s přímým kontaktem s okolím lodi. Vynikající idea dokázala bez překážky propojit obytný kokpit s interiérem. Střecha salonu přesahuje nad kokpit, který může být ochráněn před nepřízní počasí a před sluncem. 

Klidová část interiéru je umístěna v přední části lodi a je zcela oddělena od ruchu v salónu a kokpitu. Poskytuje maximální soukromí.

Vysoká nástavba nebrání ve výhledu od kormidla. Kormidelník má za plavby vynikající přehled o lodi, je velmi dobře chráněn před nepřízní počasí a má neopakovatelnou možnost, vychutnat si skvělé jízdní vlastnosti pohodlné jachty.

V současné době loděnice nabízí 2 modely v řadě Aft Cockpit v délkách 41 a 45 stop a 3 modely v řadě Decksaloon v délkách 45 až 62 stop.

Plachetnice Moody 54 byla nominována na ocenění Evropská loď roku v kategorii Luxury Cruiser.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@tpscentrum.cz

Oficiální stránky výrobce naleznete na www.moodyboats.com

Podílové vlastnicví lodí: 

Těm, kteří zvažují koupi nové lodě a nevyužijí ji celoročně, můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.

Aft cockpit

Decksaloon