Hanse

Využijte výhodné ceny plachetnic HANSE.

S novou modelovou řadou pro období 2021/2022 loděnice Hanse přichází i se speciální cenovou nabídkou, která zahrnuje všechny modely plachetnic HANSE a je určena těm, kteří plánují objednat novou loď na sezónu 2022.
Při včasném objednání lze při využití této nabídky ušetřit až 50.517,- EUR v případě modelu HANSE 588.

Nabídka je časově omezena.

Hanse Yachts je nejdynamičtěji se rozvíjející loděnice na světě. Ze skromných začátků v roce 1993 se dokázala za 20 let své existence propracovat mezi největší výrobce jachet na světě. Moderní přístup k lodní konstrukci i výrobě se osvědčil a dnes jde o značku, která ve světě udává směr, kterým se mají ostatní ubírat.

Rychlost a snadné ovládání minimální posádkou jsou vlastnosti značce Hanse vlastní. V podpalubí jsou to prostor, pohodlí a detaily, které činí pobyt na jachtě příjemnější. Na malé či velké Hanse, vždy máte pocit, že nabízí více než je tomu u konkurence.

Design jachet Hanse má na starosti kancelář Judel/Vrolijk, která je známá účastí v Americkém poháru, ve třídě TP 52 či mezi jachtami Mini Maxi třídy. Vynikající designéři dokážou optimalizovat tvary jachet, nalézt ideální hranici mezi prostorem v podpalubí a rychlostním potenciálem.

Rychlé trupy jsou vybaveny výkonnou takeláží, s velikou hlavní plachtou a samopřehazovací kosatkou. Díky kosatce stačí kormidelníkovi při obratu jen otočit kormidlem. Snadné ovládání spolu s dalšími zmíněnými klady, přitahuje k jachtám Hanse stále více začínajících i zkušených jachtařů.

V současné době loděnice nabízí 8 modelů jachet v délkách od 31 do 67 stop.

Plachetnice HANSE 315 získala na výstavě BOOT Düsseldorf ocenění Evropská loď roku 2016.

Loděnice Hanse nabízí dodání náhradních dílů prostřednictvím svého E-shopu.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@tpscentrum.cz

Oficiální stránky výrobce naleznete na www.hanseyachts.com

 

http://www.hanseyachts.com/

Podílové vlastnicví lodí:

Těm, kteří zvažují koupi nové lodě a nevyužijí ji celoročně, můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.