Dehler

Využijte výhodné ceny plachetnic DEHLER

S novou modelovou řadou pro období 2021/2022 loděnice Hanse přichází i se speciální cenovou nabídkou, která zahrnuje všechny modely plachetnic DEHLER a je určena těm, kteří plánují objednat novou loď na sezónu 2022.
Při včasném objednání lze při využití této nabídky ušetřit až 36.735,- EUR v případě modelu DEHLER 46.

Nabídka je časově omezena.

Německá loděnice Dehler má za sebou více než půl století dlouhou historii výroby jachet.

Dříve rodinná firma byla v roce 2010 přijata pod křídla expandující Hanse Group. Duch původních majitelů loděnice zůstal i nadále zachován, vývoj jachet má na starosti syn zakladatele loděnice Karl Dehler.

Loděnice byla vždy známá výrobou sportovně zaměřených cruiserů, které se vyznačovaly vysokou mírou inovativností. V nastoleném směru pokračuje severoněmecká loděnice i dnes.

Pro dosažení nízké hmotnosti je využívána moderní sendvičová konstrukce. V závěru výroby je trup s palubou slaminován v jeden celek. Touto cestou je dosaženo nízké hmotnosti a vysoké tuhosti trupu.

Výborné plavební vlastnosti jachet Dehler jsou dány nejen nízkou hmotností, ale také menší šířkou trupu a především designéry, které na vývoji jachet pracují. Jde o studio Judel/Vrolijk, které má na svém kontě práce pro Americký pohár i jachty TP 52, či lodě vítězící v Rolex Fastnet Race.

V současné době loděnice nabízí 6 modelů jachet v délkách od 29 do 46 stop. Model Dehler 38 získal v lednu 2014 ocenění Evropská loď roku.

Plachetnice Dehler 46 byla nominována na ocenění Evropská loď roku v   kategorii Performance Cruiser.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@tpscentrum.cz

Oficiální stránky naleznete na www.dehler.com

Podílové vlastnicví lodí:

Těm, kteří zvažují koupi nové lodě a nevyužijí ji celoročně, můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.