TPS Centrum » Aktuálně

Aktuálně

Využijte výhodné ceny plachetnic HANSE a DEHLER

Vážení, s novou modelovou řadou pro období 2019/2020 loděnice Hanse přichází i se speciální cenovou nabídkou, která zahrnuje všechny modely plachetnic HANSE a DEHLER a je určena těm, kteří plánují objednat novou loď na sezónu 2020. Při včasném objednání lze při využití této nabídky ušetřit až 72.237,- EUR v případě modelu HANSE 588. Nabídka je časově omezena. V případě zájmu podáme bližší informace.

23. ČNR - zahájení přihlášek

Vážení jachtaři, v pátek 15.3. byly zveřejněny aktuální webové stránky pro letošní ročník www.ceskanamornirallye.cz. Současně začneme přijímat přihlášky, které budou umístěny v sekci VYPSÁNÍ. Závodní lodě, podmínky a formát závodu zůstávají stejné jako v předchozím roce. Jediné, co se proti loňsku doufejme změní, budou snad trošku lepší povětrnostní podmínky. Věřte v to i Vy a přijeďte si zazávodit v tradičně skvěle obsazené regatě.

SUNBEAM 46.1 - loď roku 2019

Je pro nás ctí vás informovat, že novinka rakouské loděnice SUNBEAM, model 46.1, byl vyhlášen evropskou lodí roku 2019 v kategorii LUXURY CRUISER. Díky perfektní ergonomii, stylu a kvalitnímu zpracování, zvítězila nad jachtami renomovaných výrobců. Vyhlášení vítězů proběhlo při příležitosti výstavy BOOT Düsseldorf. Nominované lodě posuzovalo 12 zástupců významných jachtařských časopisů z celé Evropy. Zájemcům rádi poskytneme bližší informace k oceněné lodi.